Bu tesis plaja 2 dakikalık yürüme mesafesinde. Ada-1 Apart Hotel, Alanya'da Kleopatra plajına sadece 50 metre mesafede yer alan dairelerle hizmet veriyor. Bütün daireler klimalı olup modern bir mutfak ve deniz manzaralı balkon barındırırlar.

Ada-1'de kalan konuklar, terasında şezlongların yer aldığı yüzme havuzunda dinlenip rahatlayabilir. Çocukların eğlenebilmesi için onlara özel ayrı bir havuz da bulunmaktadır.

Otelde akşamları kokteyl servisi yapan Hawaii tarzı bir de bar bulunur. Restoranda hem kahvaltı hem da akşam yemeğinde Türk ve Avrupa mutfağından örnekler sunulur.

Ücretsiz Wi-Fi ve halka açık park yerleri mevcuttur. Alanya Kalesi ve Alanya Limanı Ada-1 Apartments'e 2 km uzaklıktadır. 

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Alanya noktasında en beğendikleri kesim.

Bu tesis ayrıca Alanya şehrindeki en iyi puan alan konumlardan birinde bulunuyor! Bu bölgedeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar burasının konumunu daha çok beğeniyor.

Çiftler özellikle burayı tercih ediyor - iki kişilik bir seyahat için bu tesise 10 puan verdiler.

Bu tesis ayrıca Alanya şehrindeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip! Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.

Ada-1 Apart Hotel, Booking.com konuklarını 16 Tem 2010 tarihinden beri ağırlıyor.

EKİBİMİZ
img
İsmail sss
Genel Yönetmen

Burada detayı olacak ama çokta yazma yani ustamız cart curt yeterli

img
İsmail HAKKI
Yönetici

Burada detayı olacak ama çokta yazma yani ustamız cart curt yeterli

img
Meryem SULTAN
Genel Yönetmen

Burada detayı olacak ama çokta yazma yani ustamız cart curt yeterli


Telefon NUMARAMIZ

(0242) 512 54 45